Haber

Başkan Kocaispir: “Azim ve gayretle çalışmaya devam edeceğiz”

Adana Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir’in yaptığı ziyaretlerle genci yaşlı tüm Yüreğirlilerin istek ve tavsiyelerini dinlemeye devam ettiği belirtildi.

Hafta sonu Kiremithane, Ulubatlı Hasan, Atakent ve Dervişler mahallelerinde esnaf ziyaretinde bulunan Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, vatandaşların talep ve önerilerini dinleyerek belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi. Mahalle ziyaretlerinde Önder Kocaispir’e AK Parti Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç eşlik etti.

Esnafa bol kazançlar ve hayırlı işler dileyen Başkan Kocaispir, “İlçemizin sosyal ve ekonomik hayatında önemli rol oynayan esnafımıza kolaylıklar diliyorum. Yüreğir’i daha yaşanabilir bir ilçe haline getirmek için yatırımlarımızı Yüreğir’in çıkarları çerçevesinde gerçekleştiriyoruz.” Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da azim ve gayretle çalışmaya devam edeceğiz. İlçemiz ekonomisine katkı sağlayan esnaf ve sanatkarlarımızla bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyorum. Her birine hayırlı hayırlar diliyorum” dedi. – ADANA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu