Yaşam

Hamile Müge Boz’dan Dişil Enerji Mesajı

İkinci bebeği için hamile olan Müge Boz, açıklamalarında bebeği için yaptığı hazırlıkları anlattı. Ünlü isim, dişil enerjisini yükseltmeye çalıştığını söyledi.

13 Haziran 2019’da Caner Erdeniz ile hayatını birleştiren Müge Boz, geçtiğimiz yıllarda ilk kızını kucağına almıştı. Hamile kaldığı dönemlerde sık sık sosyal medyadan paylaşımlarda bulunan ve süreci iyi bir şekilde geçirmeye çalışan Müge Boz, Vina adındaki kız çocuğuna sahip olmuştu. çift ise şimdi ikinci bebeklerinin heyecanını yaşıyor. Daha önceki açıklamalarında ikinci çocuk istediğini dile getiren Müge Boz, Vina’nın kardeşi olmasını istediğini belirterek zaman konusunda bir kesinliğin olmadığını dile getirmişti. Geçtiğimiz aylarda hamile kaldığı sevincini paylaşan Müge Boz, şimdi doğuma oldukça yakın.

Çiftin Bebek Heyecanı

Hamilelikte 33. hafta içerisinde olan ünlü isim, doğuma gün sayıyor. Sosyal medyadan konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Boz, cinsiyetini öğrenmediklerini ve öğrenmek istemediklerini de belirterek  “Cinsiyetini henüz öğrenmedik. Merak etmiyoruz hayırlısı neyse o olsun. Önemli olan sağlıklı doğması. Biz zaten hazırlıklarımıza başladık. Cinsiyeti bilmiyoruz ama daha fazla iki tarafında giyeceği şeyler tercih ediyoruz. Eşyalarımızı da ona göre tercih ediyoruz” demişti.  Şimdi ise hamilelik ve doğumla ilgili yeni açıklamalarda bulunan ünlü isim, özel bir hazırlık sürecinde olduğunu aktardı.

Hamile Müge Boz’dan Dişil Enerji Mesajı

Müge Boz’dan Dişil Enerji Çalışması

Bilinçli kodlamalarıyla olumlamalar yaptığını ve hem doğum hem de emzirme sürecinin kolay geçmesi adına çalıştığını aktaran Müge Boz, sosyal medyada büyük dikkat çekti. Bugüne kadar sosyal medyada çok dile getirilmeyen bu özel çalışmalar hakkında bilgiler veren önemli isim “Bilinçaltı kodlamalarımı olumlamalarla destekliyorum. Sütümün bebeğime yetecek kadar çok olduğunu hayal ediyorum. Dişil enerji meditasyonlarını yapıyorum. Beslenmeme dikkat etmenin yanında, vitaminlerimi alıyorum ve probiyotik desteklerimi de hiç aksatmıyorum. Yeni araştırmalara göre bebekler anne karnındayken 6. aydan itibaren annenin bağırsak florası bebeklere geçiyormuş. Yani annenin bağırsak florası ne kadar sağlıklıysa bebek de o kadar sağlıklı.” dedi.

Bu açıklamalarıyla ilgi gören Müge Boz’un bebeği için her bir detayı düşünmesi takipçilerinden destek aldı ve çok sayıda beğeni geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu