Haber

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti İlçe Başkanlarından AK Parti İl Başkanlığına ziyaret

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti ilçe belediye başkanlarıyla birlikte AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm ve yönetim kuruluna esenlik ziyaretinde bulundu.

Birlik, beraberlik ve dayanışmanın en güzel örneklerini sergileyen Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun ve diğer ilçe belediye başkanları, AK Parti İl Başkanlığı ile birlikte. İyi bir ziyaret gerçekleştirdi.

AK Parti İl Yönetimi ve ilçe belediye başkanlarının da yer aldığı ziyarette, Başkan Büyükkılıç ve AK Partili ilçe belediye başkanları, Başkan Üzüm ve yeni yönetimine başarılar dileyerek iyi dileklerini iletti.

Başkan Büyükkılıç’tan uyum vurgusu

AK Parti İl Başkanlığı ziyaretinde açıklamalarda bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri’deki uyumun altını çizerek, “İlimize her zaman birlikte hizmet ettiğimiz ilçe belediye başkanlarımızla birlikte AK Parti Kayseri İl Başkanlığı’nı ziyaret ettik. Uyum içinde olup, İl Başkanımız Fatih Üzüm’e ve yönetim kurulumuza geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Şehrimiz için gece gündüz çalışıyorlar. Çalışmalarını sürdüren davacılarımıza canı gönülden başarılar diliyorum” dedi.

AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Önder Büyükkılıç ve belediye yöneticilerine çalışmalarında ve hizmetlerinde başarılar diledi. – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu