Yaşam

“Kocamı Kim Öldürüyor?” 22 Eylül’de sinemalarda!

Romantik komedi türünde yılın en iddialı yapımlarından biri olan “Kocamı Kim Öldürecek?” seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Aşk ve para arasında kalan bir kadının hikâyesini eğlenceli bir dille anlatan filmde usta oyuncular yer alıyor. Bilal Kalyoncu’nun yönettiği “Kocamı Kim Öldürür?” 22 Eylül’de TME Films tarafından dağıtılacak!

Aleyna Solakel, Burak Satıbol, Hayrettin, Korhan Herduran, Necmi Yapan gibi usta oyunculardan oluşan kadrosuyla dikkat çeken romantik bir komedi. Kocamı Kim Öldürdü?”  22 EylülBeyazperdede seyirciyle buluşuyor.

Aşk ile Para arasında kalan bir kadının çaresizliğini mizahi bir dille aktaran filmin yönetmenliğini Bilal Kalyoncu üstleniyor.

Yılın iddialı yapımları arasında yer alan sinemada; Merve, hayatının baharında, büyük zorluklarla çabalayan bir kızdır. Hangi işi alırsa alsın ya başarısız oldu ya da zenginlerin alay konusu oldu. Bu durumu değiştirmek ve güçlü bir hayat yaşamak için servet evliliği yapan Merve, bir gün başka birine aşık olacağından habersizdir. Merve Aşk ve Para arasında seçim yapmak istemez. Yaptığı evlilik yüzünden eli kolu bağlanan Merve’nin tek çaresi mi kaldı? Kocasını öldürüyor!

TME Films tarafından dağıtılmaktadır Kocamı Kim Öldürür?  22 Eylül’desinemalarda!

 

Filmin Sloganı:

Tip:Romantik Komedi

SenaryoBilal Kalyoncu – Koray Yeltekin

Yapımcı ve YönetmenBilal Kalyoncu

Oyuncular: Aleyna Solaker – Burak Satıbol – Hayrettin – Korhan Herduran – Necmi Yapan – Cansu Fırıncı – Kemal Uçar – Deniz Oral – Bihter Delüv – Ece Kazımoğlu – Ecemnur Tansoy – Volkan Çal – Barbaros Dikmen – Züleyha Hamza – Ali Kemal Bakar – Serkan Şengül – Faruk Sofuoğlu – Melek Tanker – Engin Üzülmez

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu