Haber

Müşerref Akay’dan şok itiraf: İlk eşinden neden boşandığını anlattı

‘Türkiyem’ adlı müziğiyle tanıdığımız müzisyen ve oyuncu Müşerref Akay, katıldığı bir televizyon programında eski meraklarını itiraf etti.

Müşerref Akay, 1966 yılında henüz 14 yaşındayken Hürriyet gazetesinin açtığı ses yarışmasına katılan ve eserleriyle adından söz ettiren başarılı bir şarkıcıdır.

71 yaşındaki eski müzisyen ve oyuncu, katıldığı bir televizyon programında eski ilişkilerine dair itiraflarda bulundu.

Ünlü müzisyen katıldığı televizyon programında eski ilişkilerine dair sorular sorduğunda soruları yanıtsız bırakmadı.

“Hayatınızda şiddete ve baskıya maruz kaldınız mı?” İlk eşinden neden boşandığını anlatarak, “Hayır, olamaz. İlk eşime şiddet uyguladım ve ondan boşandım. O bunu hak etti. Bana şiddet uygulayacağını düşündü, ben de ona yaptım. Aldım.” Çocuklarım gitti. Bana kim vurabilir? O adamla ne yapabilirim?” .

İlk eşinden sonra yaptığı evliliklerde hep mutluluk aradığını söyleyen Akay, ilk eşiyle ilgili şunları söyledi: “Mutluluğu hep ilk eşime inat etmek için aradım. Attığım her evlilik imzasında ilk evliliğimden intikam almak istedim. İmzalandı. İlk evliliğimde tüm hayallerim yıkıldı. Beni aldattı mı bilmiyorum. Çocuklarımın babası o, bu yüzden ona saygı duyuyorum.” “Duyuyorum. Bir düşmanımdan iki dost kazandım. İki tane zeki oğlum var ve bunların o adamla hiçbir ilgisi yok. Çocuklarım adına ona saygı duyuyorum.” söz konusu.

Akay, diğer evliliklerinden de bahsederken, “Evlenemiyorum, olmuyor” dedi.

Akay, evlilikleriyle ilgili şunları söyledi: “17 yaşında aşkla evlendim. Evlilik hayallerim vardı. Mahmut Tezcan’ın şirketine plak yaptım, sonra onunla evlendik. 15 yıllık evliydim. 20 yıl sonra ikinci evliliğimiz oldu ama 1,5 yıl sürdü. 9 yıl sonra.” “Üçüncü evliliğimi yaptım ve 1,5 ay sürdü.” Sözleriyle özetledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu