Haber

Nereden Nereye… Dilan Polat’ın Eşyaları Silivri Cezaevi’ne Bakın Nasıl Taşındı!

Dilan Polat ve eşi Engin Polat, geçtiğimiz günlerde kara para aklama ve vergi kaçakçılığı iddialarıyla tutuklanmıştı. Silivri Marmara Cezaevi’ne gönderilen Dilan Polat’ın kıyafetlerinin çöp poşetinde taşındığı dikkatlerden kaçmadı! Detaylar…

Dilan Polat ve Engin Polat, birkaç yıldaki inanılmaz yükselişleri ve lüks yaşamlarıyla her zaman gündemdeydi.

Öyle ki çift, çocukları için aldıkları evi çocuklarına göstermek için helikopter kiraladı.

Milyonlarca liralık araba kullanıyor, lüks bir villada yaşıyor ve ayda 1 milyon liralık yardım dağıtıyor; Birkaç günlüğüne AVM’de 750 bin TL harcayacağını açıklayan Dilan Polat; Birkaç gün öncesine kadar dudak uçuklatan lüks bir hayat yaşıyordu.

Kısa sürede yükselişleriyle MASAK’ın radarına yakalanan ve şirketlerinde milyonlarca liralık şaibeli işlemler yapıldığı iddia edilen Dilan Polat ve Engin Polat, geçtiğimiz günlerde tutuklandı.

Çiftin toplam değerinin 150 milyon TL olduğu iddia edilen lüks otomobillerine de el konuldu ve otomobiller kayyımlara teslim edildi…

Milyonlarca liralık çantalar giyen ve düğünlere siyah çöp poşetleri içinde tomar paralarla gelen Dilan Polat şu sıralar zor durumda.

Davanın ilk günden beri takipçisi olan Avukat Feyza Altun, Müge ve Gülşen’in ev sahipliği yaptığı 2. Sayfa programına katılarak çeşitli açıklamalarda bulundu.

Müge ve Gülşen, Dilan Polat’ın kıyafetlerinin çöp poşetiyle cezaevine taşındığını iddia etti…

Kaynak: Sayfa 2

Dilan Polat’ın çöp poşetinden bir miktar para çıkardığı o anları elbette herkes hatırladı!

Anlayacağınız tam bir ‘nereden nereye…’ durumu…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu