İş

SANKON’a bağlı federasyonların genel kurulları yapıldı

SANKON bünyesinde faaliyet gösteren İktisadi Sivil Toplum Kuruluşları Federasyonlarının Olağan Genel Kurulları yapılmış ve yeni yönetim kurulları oluşturulmuştur.

Ankara’da faaliyet gösteren Ankara Genç İşadamları Federasyonu Başkanlığına iş adamı Oğuzhan Korumtaş seçilirken, Ankara Genç Girişimciler Federasyonu Başkanlığına, Şanlıurfa’da faaliyet gösteren Güneydoğu Sanayi ve Ticaret Federasyonu Başkanlığına gazeteci Mehmet Arslan getirildi. Konya’da faaliyet gösteren Orta Anadolu Sanayi ve Ticaret Federasyonu Başkanlığı’na işadamı Mustafa Reşat Dağ, işadamı Koray Eken, Mersin’de faaliyet gösteren Akdeniz Sanayi ve Ticaret Federasyonu Başkanlığı’na işadamı Murat Opçin seçildi.

Sanayi ve Ticaret Konfederasyonu SANKON’a bağlı Tüzel Kişiler ve Federasyonlarda yapılan Olağan Genel Kurul Toplantılarında Federasyonların yeni Yönetim Kurulları oluşturuldu. Genel Heyetin ardından Federasyon Liderleri yaptıkları yazılı açıklamalarla Sanayi ve Ticaret Konfederasyonu (SANKON) Genel Merkezi’ne ve Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu’na bağlılıklarını ifade ederek teşekkür ettiler.

Federasyon Liderleri tarafından yapılan açıklamada, “2023 yılı faaliyetleri hakkında bilgi vererek, ülkemizin gelişimine katkı sağlayacak çalışmalar yürüterek bundan sonraki dönemde de büyük bir kararlılıkla ülkemizin kalkınmasına katkı sağlamaya devam edeceğiz.” ülke ekonomisi.”

SANKON Genel Merkezi’nden yapılan yazılı açıklamada, Türkiye’nin farklı illerinde faaliyet gösteren kuruluşumuza bağlı 20 üye Federasyonun Olağan Genel Kurullarının devam ettiği duyuruldu.

REKLAM YAYINI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu