Yaşam

Taha Duymaz’ın çocukluk fotoğrafı sosyal medyada ağabeyi tarafından paylaşıldı.

6 Şubat sabahı Kahramanmaraş’ta meydana gelen iki büyük deprem Hatay’da da yıkıma neden oldu. Hatay’da yaşayan sosyal medya fenomeni Taha Duymaz, depremde kardeşiyle birlikte enkazın altına düştü. Günlerdir enkaz altında kalan Taha Duymaz ve kardeşinin cansız bedeni geçen hafta bulundu. Taha Duymaz’ın ölümü tüm hayranlarını üzdü.

Depremde hayatını kaybeden ünlü fenomen Taha Duymaz’ın çocukluk fotoğrafını sosyal medyada ağabeyi yayınladı. Cansız bedeni enkazdan çıkarıldıktan sonra toprağa verilen Taha Duymaz’ın ağabeyi, çocukluk fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafı görenler bir kez daha kedere boğuldu.

“Allah bu acıyı kimseye yaşatmasın”

Duymaz’ın kalan eşyalarını Taha Duymaz’ın ablası paylaştı. Taha ile ilgili telefonu alan abla fotoğrafa, “Allah bu acıyı kimseye yaşatmasın” dedi. sürüm düşürme

Taha Duymaz kimdir?

Taha Duymaz, 1 Eylül 2003 tarihinde Hatay’da doğdu. Instagram hesabını aktif olarak kullanan Duymaz, evinde çektiği yemek görüntüleriyle tanınıyordu. 7 ablası ve 5 erkek kardeşi olduğunu söyleyen Duymaz, aşçı olmanın hayali olduğunu söyledi.

Sağlık sorunları nedeniyle ilkokulu 4. sınıfta bırakmak zorunda kalan Taha Duymaz, zamanının çoğunu ailesiyle birlikte köyde geçiriyordu.

Çektiği fotoğraflarla yemek yapmayı çok sevdiğini söyleyen Taha Duymaz, “Kendimi iyi yönde geliştirerek hayallerimden biri olan aşçı olmak istiyorum” dedi. Rüyasından bahsetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu