Haber

Uluslararası Kadınlar Futbol Ligi ile FIFA 23’e 12 yeni takım eklenecek

Ulusal Kadınlar Futbol Ligi (NSWL) Oyuncular Derneği ile lisans ortaklığı, ligdeki tüm oyuncuların FIFA 23’ün bir parçası olacağı anlamına geliyor. FIFA 23’te NWSL’nin 12 kulübüyle birlikte 36 kadın takımı kulübü olacak.

ULUSLARARASI KADINLAR FUTBOL LİGİ FIFA 23’E GELİYOR

12 NWSL takımının tamamı FIFA 23’ün Santa Kick, Turnuva Modu, Kafa Kafaya Sezon/Akran Sezonları ve formalar, amblemler, kupalar ve kutlamalar dahil Çevrimiçi Dostluk Maçları oyun modlarına eklenecek. Ayrıca oyuna dört yeni NWSL stadyumu eklenecek.

12 Uluslararası Kadınlar Ligi kulübünün tamamı 15 Mart’tan itibaren FIFA 23’e eklenecek.

UEFA KADINLAR ŞAMPİYONLAR LİGİ VE DAHA FAZLASI

Futbolun sadece erkekler tarafından oynanmadığına dikkat çekmek için FIFA 23’te UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi’nin yanı sıra Ulusal Kadınlar Futbol Ligi’nden 12 takımın da yer alacağı bildirildi. Ayrıca oyunda Women’s Fabulous League ve Division 1 Feminie de var.

UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi

“Dünyanın en prestijli kadın kulübü müsabakası, 15 Mart’ta gerçek dünya elemeleri başlarken The World’s Game, UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi’ne katılıyor. FIFA 23’te Chelsea Kadınlar, Manchester City Kadınlar, Olympique Lyonnais Féminin ve Paris Saint-Germain Fémine” Avrupa gecelerinin gücünü, arkadaşlarınızla Santra ve Eşli oyunlardan, sekiz UWCL kulübünün her biri ile Turnuva modlarına kadar çeşitli oyun modlarında kucaklayın ve takımınızı zafere taşıyın. UWCL ortamları, siz çıkarken marşla, oynarken markalı UWCL yayın dış görünümleriyle ve Avrupa kulüp şampiyonlarınızı taçlandırırken ikonik kupayla tamamlanır.”

dadayajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu