Yaşam

‘Ya Çok Seversen’ dizisinin Leylası Hafsanur Sancaktutan kimdir? Hafsanur Sancaktutan kaç yaşında, nereli?

Yeni yaz dizisi ‘Ya Çok Seversen’ Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Küçük yaşta ailesinden ayrılıp kendi hayatını kuran Alev ile gerçek ailesini hiç tanımayan ve insanları kandırarak para kazanan Leyla’nın hikayesi ekranlara taşınıyor. Hafsanur Sancaktutan da Leyla karakterinde karşımıza çıkıyor. Peki Hafsanur Sancaktutan kimdir, kaç yaşında? Hafsanur Sancaktutan hangi yapımlarda rol aldı?

Detaylar burada…

‘Ya Çok Seversen’ dizisinin Leylası Hafsanur Sancaktutan kimdir?

20 Mart 2000 İstanbul doğumlu olan ünlü oyuncu Hafsanur Sancaktutan aslen Rizelidir. Küçük yaşlardan itibaren tiyatroya ilgi duymaya başlayan Sancaktutan, ilk olarak 2018 yılında ‘Gülperi’ dizisi ile ekrana çıktı. Ayrıca çok sevdiği tiyatroda oynamaya devam etmektedir.

Televizyonda yer alan Hafsanur Sancaktutan rol aldığı tiyatro oyunlarıyla da birçok ödül kazanmıştır. Aşk Ağlatır dizisinde Ada Meryem karakterine hayat veren oyuncu şimdi de dizide Yağmur karakterine hayat vermektedir. Son Yaz.

Hafsanur Sancaktutan’ın Kariyeri

Hafsanur Sancaktutan ilk dizisiyle dikkatleri üzerine çektikten sonra bir çok ünlü yapımda rol almaya başladı. Aşk Ağlatır dizisinde Ada Meryem karakteri ile karşımıza çıkan oyuncu, Son Yaz dizisindeki rolü ile hafızalara kazınmıştı.

En son Disney Plus’ta yayınlanan Dünya ve Benim Arasında dizisinde rol alan Sancaktutan, şimdi de Ya Çok Seversen dizisinde başrolü oynuyor.

Hafsanur Sancaktutan’ın Başrolünde Oynadığı Yapımlar

  • Dünya ve Ben Arasında / 2022

  • Geçen Yaz / Yağmur / 2020

  • Bir Annenin Günahı / 2020

  • Aşk Ağlatır / Ada Meryem / 2019

  • Gülperi / Fidan / 2018

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu