Yaşam

Yeni Açlık Oyunları Filmi “Kuşların ve Yılanların Şarkısı” Fragmanı [Video]

Kitapları ve filmleriyle dünyanın en bilinen dizileri arasına girmeyi başaran Açlık Oyunları, özgün bir filmle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yeni sinema, adını Suzanne Collins’in 2020’de yayınlanan kitabından alıyor. Açlık Oyunları: Kuşların ve Yılanların Şarkısı” olacak.

Hayranlarının merakla beklediği sinemadan ilk fragman birkaç ay önce yayınlandı. Lionsgate bugün sinemalar için yepyeni bir tanıtım fragmanı yayınladı.

İşte yayınlanan teaser

Videoyu izleyemiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Yaklaşık bir dakikalık tanıtım fragmanı, filmdeki karakterlere kısa bir bakış atmamızı sağlıyor. İlk seride Donald Sutherland tarafından canlandırılan, Lider Kar olarak da bilinen Kuşların ve Yılanların Müziği Coriolanus Snow karakterinin gençliğine odaklanacak. Yapım önceki sinemalardan 64 yıl ileride gerçekleşecek. Hikayede 10. Açlık Oyunları sırasında Lucy Gray Baird adlı karakterin akıl hocası olarak Snowun’un seçildiğini göreceğiz.

Fragmandaki kar karakteri Tom Blyth canlandırır. Ve ayrıca Peter Dinklage, Hunter Schafer, Rachel Zegler, Viola Davis, Jason Schwartzmann Sinemanın ekibinde birbirinden ünlü isimler de yer alıyor. Daha önceki filmlerde olduğu gibi yönetmen koltuğunda Francis Lawrence oturuyor.

Açlık Oyunları: Kuşların ve Yılanların Müziği, 17 Kasım 2023tarihinde yayınlanacak.

Filmin daha önce yayınlanan fragmanı:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu